Domů

design interiéru a nábytku

ergonomie + funkce + energie + design

Chcete se doma cítit lépe? Vylepšit stávající prostředí nebo se chystáte stavět dům? Pomohu vám vaše sny převést do reality. Rozmazané představě dám konkrétní vzhled. Připravím 2D nebo 3D vizualizace, sestavím nákupní seznam či nachystám podklady pro zakázkovou výrobu. Budu váš průvodce světem designu interiérů a nábytku.


TOP SLUŽBA – energetické načtení srdce domova:

Už skoro rok čistím náš dům, kam jsme se přestěhovali. Vyčistila jsem mnoho energetických nánosů od předků a ze samotného domu, ale pořád jsem se v něm cítila zaseknutá. Věděla jsem, že mě blokuje, ale nevěděla jsem, kde hledat příčinu. Marie při načtení energetického srdce domova odhalila souvislosti, které šly hluboko do minulosti a staly se dávno předtím, než dům vůbec stál. Vše najednou začalo dávat smysl a její vhled mi přinesl hluboká uvědomění. Díky načtení umístění energetických center a jejich stavu jsem byla schopná s naším domem dál pracovat a dočistit ho tak, aby nás skutečně podporoval a aby byla radost v něm žít.

Michala P.


Každá místnost, každý prostor, si zaslouží být nejen hezký, ale také funkční. Ergonomicky a energeticky správně vyřešený. Nad každým projektem přemýšlím v konceptu celé stavby. Dohromady vše musí dávat smysl, naplňovat vás radostí, usnadňovat práci a být místem, kde se cítíte dobře.


Tvořím pro vás originální 3D návrhy od obývacích prostor, kuchyní, dětských pokojíčků, ale také kaváren, školních kuchyní, čekáren i hotelů. Poskytuji konzultace (i online).

Společně utvoříme prostor, kde budete bydlet, trávit spoustu času, plnit si další sny včetně zábavy a práce. Během první schůzky si projdeme vaši představu v konkrétním prostoru. Co chcete a co naopak nechcete. Nemusíte se strachovat, pokud nemáte žádnou představu, pomohu vám s hledáním té správné realizace. Vy jste ti hlavní tvůrci!

Působím hlavně v okolí Jičína (Mladá Boleslav, Turnov, Semily, Hořice, Hradec Králové, Liberec). Po domluvě mohu přijet i jinam.

Už se moc těším na další zajímavý projekt. Marie

VIP SLUŽBA – opečování interiéru


bydlete podle Vašich snů