Vědomý domov - jaro 2024

Spokojený domov.

Spokojená já, spokojená rodina, spokojené podnikání, spokojený život, spokojený domov.
Míň stresu.

Techniky a vizualizace.

Předám ti nástroje k tomu, abys uměla pracovat s energií svého prostoru.
Míň konfliktů.

Srdce domova.

Roztančíme energetické srdce domova.
Zažij méně stresu a více klidu v prostoru okolo sebe.

Ukotvený domov i já.

Pevně stojím a jistě kráčím ukotvená v prostoru, kam právě teď patřím.
Víc stability. Víc radosti a energie pro celou rodinu.

Pro koho je 3 měsíční program určený?

406433160_10160091569701758_8316186124424208814_n

Vědomý domov je určený pro ženy začínající pracovat s energií i pro otřelé čarodějky.

Pro ženy, které chtějí umět pracovat s energií ve svém prostoru. 

Jsi koučka, terapeutka, masérka, jogínka, matka … prostě žena, kterou zajímají energie? 

Jsi žena, která pracuje se svou vlastní energií?

Jsi obklopená prostorem, který je podporující, a nebo ti způsobuje úniky energie?

Často se staráš o všechny a všechno okolo a na sebe a svůj prostor zapomínáš? Nebo to odkládáš? Nebo jen nevíš, jak jinak a kam se ještě podívat?   

Tak právě pro tebe je program určený. 

3 měsíce budeš věnovat pozornost svému domovu a sobě, aby byl tvůj domov pro tebe i celou tvojí rodinu více podporující.

Provedu tě celým procesem. Povedu tě k energeticky stabilnímu prostoru.

Mapa energií v půdorysu a reference:

 
 
„Dostala jsem kytku. K svátku.
Možná na tom nevidíš nic divnýho… Až na to, že na tom je divný úplně VŠECHNO!
U nás se kytky moc nedávaj. Maximálně na narozeniny, a to taky ne vždycky.
Ani na výročí svatby jsem žádnou kytku nedostala 🤷🏻‍♀️
Takže co tak najednou? 🤔
Rozhovor o Marušky úžasných službách, který se neplánovaně překlopil na energetickou práci s polem mého domova. A tak se jdu podělit o jeden z prvních viditelných výsledků 🤩
Chceš taky dostávat kytky? Tak běž k Mari do kurzu zkoumat energie.
PS: A taky jsem konečně přestěhovala ložnici“ 😁
Kateřina Poupětová

1.

ENERGETICKÉ ČIŠTĚNÍ PROSTORU

Pročistíme své domovy v energetických hlubinách i ve fyzické realitě. Očistíme energie v prostoru i v sobě. 

Podíváme se na to, s jakou energetickou vrstvou doma rezonuješ. Protože pokud se napojuješ na starý vzorec, který je zapsaný v zemi a do svého domova si neustále podvědomě taháš „binec“, tak ti ani každodenní čištění nepomůže. Rezonuj s prostorem s podpořte se navzájem.

K čištění prostoru patří i čištění energetických vrstev, které prostor ovlivňují.

Příklad: Psala mi už celkem zoufalá maminka 2 malých dětí. O svůj prostor se pečlivě starala. Čistila. Ale její děti špatně spaly a neustále se jim opakovaly nějaké nemoci. Neklid už byl skoro hmatatelný na všech členech domácnosti. Když jsem nakoukla do energetických vrstev, našla jsem, že v prostoru sedí naštvaná praprababička, která celé rodině trochu škodila. Držela se starého slibu, že tento domek nikdy neprodají. Tuto vrstvu jsme pročistili a byl klid. 

Vytvoříš si doma bezpečné místo, kde je ti dobře.

2.

UZEMNĚNÍ PROSTORU.
(I sebe).

Pevně stojím ukotvená ve svém prostoru. 

Zakořeníme, ukotvíme naše domovy.

Když mám prostor ukotvený, cítím se sebejistěji, i můj byznys se tak cítí. Dělám jistější kroky, odpadá jakékoliv váhání. Můj život i můj byznys získává stabilitu. Dělám pevné rozhodnutí, je jednodušší vytvořit nové návyky.

Uzemnění nezpůsobuje stagnaci, ale pohyb vpřed.

Jsem správně tam, kde jsem. 

3.

OCHRANA PROSTORU DOMOVA

Dokážeš si vytvořit vlastní a jedinečnou ochranu pro aktuální potřeby. Přímo pro tvůj domov, sebe i svojí rodinu.

Zapomeň na hubba bubba bubliny, které jen dusí a lepí.

Vytvoříš si energetické pole prostoru, které ti bude dávat pocit bezpečí a bude strážit tvůj domov. Žádná temnota se ti nedostane do prostoru, protože to energetické pole tvého domova nedovolí. 

Cítím se silná, chráněná, milovaná a podporovaná ve svém bezpečném prostoru domova.
image-user127922-1706950080aGeBo
Bonus

Během kurzu budeš mít vstup zdarma do workshopů – uzemnění a čistění prostoru, které se konají každý měsíc. V hodnotě 1 332,-. 

Jak ?
  • 3 hlavní témata
  • Facebooková skupina – hlavní děj – příspěvky na téma a podtéma každý týden, živá vysílání, diskuze, otázky atd.
  • 3x společná online setkání na Zoomu
  • 3x vedená vizualizace ke stažení na aktuální téma měsíce
  • 3x vedená vizualizace online živě pro potřeby skupiny
Kdy ?

2. duben – 30. červen 2024

3 měsíce naší společné jízdy

Cena

Kurz je možné rozdělit na 4 splátky. Při první splátce během února nebo března. 

1 990,- / měsíc

Cena celé 3 měsíční jízdy je:

7 960,-  

O mně

Jsem Marie Vala

Expertka na energie v prostoru. Pomáhám, především ženám, aby své domovy lépe pochopily, poznaly v energetických hlubinách. Dávám svým klientkám nástroje, aby se propojily se svým domovem, aby se cítily lépe, bezpečně, zažily hluboké spojení s místem, kde žijí.

Reference
ai generated, daisies, flowers-8483527.jpg

Mari je jedinečná kombinace něčeho "tušeného", co dokáže skvěle dát do slov (a co s mojí představivostí pak dál ožívá) a praxe, která vychází z prožitého, uchopeného a vyzkoušeného a nenechá mne pak lítat si vesmírem - naopak, vrátí mne hezky zpátky na zem. Díky!

Viera Bolcková

S prostorem našeho bytu se jakoby pročistil prostor ve mně, odloupla se maska ostychu a s naprostou lehkostí jsem k obrazu napsala text a dala na profil, tak jak to cítím. Bez strachu a kontroly, co si kdo bude myslet.

Hana Vicherková

Možná to pro někoho je divné... ale dlouhou dobu jsem vnímala, že v domě, kde bydlím je nějaká bytost domu. Jen jsem nevěděla co je to za bytost a co s ní... Díky Marie se mi bytost nejen ukázala, ale také s ní mohu komunikovat a vzájemně se podporovat. Tak aby náš domov byl harmonický. Já děkuji za její práci. Je krásné, že někdo může pomoci takhle s naším domovem. Je úžasné jak každý umí něco jiného. Pokud chcete pomoci s prostorem, je Marie skvělá.

Radka Krosnářová

Velmi oceňuji laskavý a současně věcný a dostatečně pokojný přístup Marie při energetickém načtení a hledání Srdce domova, rozhovor s ním. Cítila jsem se bezpečně, přestože se jednalo o velmi osobní záležitost. Měla jsem dostatek prostoru a zároveň i jemné Mariino vedení. Velmi děkuji:) Marie dokázala (aniž bych jí sdělila nějaké podrobnosti) pojmenovat a nalézt to, čím jsem se dlouhodobě v našem domově trápila a nenacházela příčinu, došlo k následnému odstranění a vyladění. Vrátil se mi spánek a sebe-vědomí nadále o náš domov pečovat:)

Klára Tichá

Uvařila jsem si čaj, rozsvítila svíčky, zachumlala pod deku a pokusila se spojit s naším domovem. Povedlo se mi to a jsem z toho na nás (sebe a domov) moc pyšná! Domov se mi objevil jako malá baletka, víla točila se dokola a skotačila a při tom kolem sebe měla krásné barevné vibrace. Opravily jsme spolu ochranou energickou síť domu a těšily se, jak jsme se krásně proměnily…moc jsme si to užily. Když jsem se s naším domovem setkala poprvé, objevil se mi v podobě takového dědy, skřeta, nebo co a lítaly mi tady děsy. Moc dekuju naší šamance Marie Vala ,že mě touhle cestou provázela a naučila spoustu užitečných věcí! V obývacím pokoji, kde jsme měli přisedliky už jsem musela vyměnit solnou past-ta původní už byla celá zakrystalovana až na podtácek. Přestaly mi náhle nevysvětlitelné záchvaty vzteku a mladší dceři zmizely noční děsy!!!.Konečně se v našem domově cítím po 12 ti letech-co tu žiju-jako doma❤️ Děkuji má drahá přítelkyně a děkuji i svému domovu, že nám to tak pěkně společně jde

Vendula Hnízdilová

Pokud potřebujete svůj domov lépe pochopit, rozhýbat anebo i zastavit, Marii doporučuji 🙂 A když něco nebudete vědět, vždycky se na ní můžete obrátit 🙂 Nechala jsem si zpracovat srdce domova, protože jsem se tady pořád nějakým způsobem necítila dobře. Marie mi načetla srdce domova, řekla jak tady vzniklo, co se tady vlastně stalo a jak to na nás působí. Zároveň mi dala i konkrétní tipy, jak s místem pracovat, čistit ho apod. Krom toho mi napsala, jak vypadá energie v jednotlivých pokojích a kde je třeba (a taky jak) s ní pracovat. Také jsem si mohla zvolit své záměry, které chci v bytě podpořit, k čemuž mi také dala užitečný návod.

Patricie Žáková