Rozhovor se srdcem domova

ty + já + tvůj domov

Nech mě promluvit si s tvým domovem. Dostanu se až k jeho srdci a zjistím, co ho trápí a jak to můžeš zlepšit, abyste se všichni doma opravdu cítili jako DOMA.

Tluče srdce domova pro tebe?

Zjisti, kde je energetické centrum tvého domova, v jaké je kondici a na kolik procent funguje? Dotuješ ho svou energií nebo ji dodává on tobě?

Jaké je místo, kde žiješ?

Když poznáš a pochopíš prostor, ve kterém žiješ, vytvoříš si s ním vztah. Na něm pak postavíš pevné základy pro svůj domov.

Pročisti a uzdrav svůj domov

Společně dáme tvému domovu potřebnou péči, aby se z něj opravdu mohl stát klidný a bezpečný přístav, do kterého cítíš, že patříš.

Představovala sis svůj domov jinak?

Přijdeš domů z práce unavená a tam tě čeká hromada dalších úkolů. Pracně je zdoláš a chceš si odpočinout. Jenže i když odpočíváš, tak to není dost. Navíc děti se teď dost hádají mezi sebou i s tebou a mužem. Myslela sis, že se vám v novém domově bude bydlet lépe, ale zatím se to nějak neprojevuje.

Rodina i domov může být v pohodě.

Co když chyba není v tobě, ani dětech, ani muži? Nebo možná jo, určitě tě péče o rodinu vyčerpává, ale není to jenom tím. Co když je to jednoduše vaším prostorem, vaším domovem? Napadlo tě, že je nespokojený a jeho srdce je na tom zle?

Se srdcem domova ti mohu pomoct. Umím poznat, co ho trápí a taky vím, co s tím.

Co je srdce domova?

Srdce domova je soustava energií prostoru, která je soustředěná do jednoho, energeticky nejsilnějšího, místa. Srdce i celý zbytek domova reagují na různé podněty, věci, přesvědčení, zkušenosti, myšlenky atd. Odráží se v nich vše, co se v daném prostoru odehraje a také to pak ovlivňuje energie, ve kterých žijete.

Každá místnost může být „nastavená“ jinak a pak to vyvolává chaos, hádky, neklid. V srdci mohou být staré sliby nebo přísahy k místu. Pak se divíte, proč se vám nedaří odstěhovat, proč se na toto místo stahují různé pochybné bytosti nebo proč pořád nemůžete překročit určitou mez v podnikání. Možná proto, že tu kdysi na tomto místě někdo slíbil, že už nikdy …. 

Co s tím vším jde dělat?

Některá tvá část s tím podvědomě souzní a tím se to celé dává do pohybu. A tradá! Máme tu informaci, kterou z prostoru můžeme vyčistit. Ale nezapomeň, že doma nejsi sama. Všichni se podílejí na harmonii, spokojenosti a klidu. Všichni mají své zkušenosti a přesvědčení. Očistou domova se vám všem může ulevit.

image-user127920-1707989801

JAK MŮŽE SRDCE DOMOVA VYPADAT?

Jakkoli. Každý domov je originální, každé energetické srdce je individuální.

 • pramen potůčku, který se rozlévá do prostoru
 • pulzující hvězda, která má okolo sebe soustředné kruhy
 • pavučina
 • jezírko

Pokud není zdravé, můžete to v prostoru vnímat jako:

 • únavu až paralýzu
 • vyčerpanost, ztuhlost, nervozitu, neklid
 • neschopnost dokončovat aktivity, projekty
 • ztráta inspirace, nápadů
 • nechuť do čehokoliv
 • špatný spánek

Proč je důležité o energetické srdce domova pečovat?

Doma se chceš cítit víc svobodně, šťastně, klidně. Harmonie a energetická stabilita jsou v prostoru důležité, hlavně pokud v něm pracuješ a žiješ.

Energetické srdce domova je až intimně spojené s obyvateli domova. Proto s očistou srdce často odpadá i část vašich energetických nánosů. Přichází úleva, hluboký klid – propojení s místem a pochopení, proč se některé zkušenosti opakovali.

Nemysli si ale, že jednou hloubkově vyčistíš prostor a máš vystaráno napořád. Taky přece doma uklízíš a nekoupeš se jednou za 10 let. O srdce domova je dobré pravidelně pečovat, už ale budeš vědět jak. A když si sama nebudeš vědět rady, jsem tady já, abych ti s tím úklidem pomohla

Jak rozhovor se srdcem domova probíhá?

 • Vše probíhá online.

  Nepotřebujete mít profesionální půdorys prostor ani nákres v měřítku. Vše potřebné nachystáte doma s tužkou a papírem.

 1. Zašleš mi půdorys svého bydlení. Stačí jednoduchý náčrtek místností bez rozměrů.
 2. Vypracuji energetickou mapu všech místností. Projdu každou místnost a zjistím, kde energie stojí, frčí a kudy utíká. Které místnosti je potřeba více vyladit, vyčistit nebo smířit…
 3. Vyznačím v půdorysu kde se nachází srdce domova a popíši, jestli je zdravé a pulzující nebo zlomené.
 4. Zašlu ti na messenger a email pokreslený půdorys a audionahrávku s mým popisem. Dozvíš se, jak o energetické srdce domova pečovat a spoustu dalších informací.
 5. Obdržíš druhou audionahrávku nebo jejich sadu o příběhu srdce domova – o místě, které hýbe tvým domovem.
 6. Příběh srdce domova je zásadní pro pochopení, jak toto místo vzniklo, co se zde stalo a proč vás doma tolik ovlivňuje. Historie místa, silné emoce a energie spoluvytváří základ srdce domova.
 7. Následuje třetí audionahrávka o tom, na co je dobré se v prostoru zaměřit, co vyléčit a jak to udělat.
 8. Odpovím na tvé otázky a probereme vše důležité a podstatné, co se otevře.
 9. Během celé služby probíhá moje čištění a léčení místa.
camera, book, candle-4597415.jpg

cena základní verze a její další varianty

Cena za rozhovor se srdcem domova

 • Vyznačení srdce domova a zjištění jeho kondice
 • Popis půdorysu s audionahrávkou
 • Audionahrávka – příběh srdce domova popř. další vrstvy a jejich příběhy
 • Doporučení na změny formou audionahrávky, odsouhlasení změn
 • Odpovědi na tvé otázky
 • Moje péče, čištění a léčení prostoru
 • Sken půdorysu s popisem změn

Celá služba může trvat několik dnů.

Cena za Rozhovor se srdcem domova je – 5 360 Kč.

Varianty služby:

ENERGETICKÁ MAPA DOMOVA

Začni alespoň malou změnou

Vše probíhá online.

 • Zašleš mi jednoduchý náčrtek svého bydlení bez rozměrů a nábytku.
 • Projdu každou místností a zjistím, jak zde energie proudí.
 • Vypracuji energetickou mapu všech místností.
 • Povím ti, kde v interiéru energie stojí, kde frčí a kudy utíká.
 • Zjistíš, kde sídlí srdce domova – energetické centrum a v jaké je kondici.
 • Dále se dozvíš, jak o srdce pečovat, co konkrétního potřebuje.
 • Dostaneš pokreslený půdorys a audionahrávku.
 • Máš možnost položit mi až 6 otázek na svoje bydlení.
 • Na tvé otázky odpovím nejpozději do 10 dnů od odeslání mapy. Protože pokud mi otázky pošleš měsíc po načtení mapy – může se mapa změnit a já tedy načítám celou mapu znovu. 

Cena – 2 070 Kč.

VIP opečování srdce domova

Přeješ si pro svůj domov to nejlepší

Vše probíhá online.

Dostaneš vše, co obsahuje služba Rozhovor se srdcem domova a k tomu navíc:

 • Vysokovibrační pole: Ve společné vizualizaci tvůj domov a vztah k němu uzdravíme. Zhruba 1,5 hodiny spolu budeme se vysokovibračním poli a setkáme se s tím, s kým to bude v danou chvíli nejpotřebnější. Provedu tě léčivým procesem, který pomůže tobě i tvému domovu.
 • Máš neomezený prostor klást mi otázky a dozvědět se tak o svém domově co nejvíce.
 • Součástí je samozřejmě i důkladné a hluboké čištění prostor tvého domova. Protože energeticky čistý prostor je láskyplný, podporující, klidný a pohodový.

Celý proces může trvat pár dní mé péče.

Cena – 8 360 Kč.

Pokud vás nadchne Energetická mapa domova nebo Rozhovor se srdcem domova a budete chtít vyšší balíček služeb, stačí, když mi napíšete na email email@marievala.cz. Cenu vyššího balíčku budeme řešit individuálně. 

O mně

Jsem Marie Vala

Jako expertka na energie interiérů a interiérová designérka vím, že cítit se dobře můžeš v každém prostoru. Pomáhám především ženám, aby své domovy lépe pochopily a poznaly jejich energetické hlubiny. Dávám jim nástroje, aby se propojily se svým domovem, cítily se v něm lépe, bezpečně a dokázaly ho uzdravit, pokud v něm nebude energie proudit tak, jak by měla. Díky těmto změnám se často sceluje celá rodina, přichází zdravější a spokojenější život. Za takové úsilí spokojený domov jistě stojí.

Nevíš, jestli je tato služba pro tebe nebo máš otázku? Napiš mi to tady:

Reference

Daniela Machová

"Zaujala mě Mariina služba Energetické srdce domova. Náš domov je pro mě výzva už dlouho. Máme krásný dům, ale já se v něm nějak nedokázala cítit opravdu doma. Vnímám tu zvláštní energie a ne jednou jsem se tu setkala s bytostmi z jiných dimenzí. Jedna z nich byla starší žena ve vesnickém oblečení, ta se objevila opakovaně. Když mi pak Marie napsala, že náš dům je zatížen silnou ochranou před světem, protože na tomto místě kdysi žila žena, léčitelka, která se starala o nemocné sirotky a okolí ji příliš nepřijímalo, ani jsem se nedivila. Ať už to spojitost má nebo ne, mně to pomohlo pochopit energii místa, kde žijeme, otevřít srdce a dát mu péči, kterou si zaslouží. Dřív jsem jen sobecky čekala, že tu automaticky dostanu to, po čem toužím – domov. Teď chápu, že je potřeba se aktivně zapojit, jednat z respektem a pokorou a že nejen já, ale i toho místo má ve své historii bolavá místa. Tímto děkuji Marii, že mi dala náhled zvenčí, že mi otevřela oči, obzory a možnost se s naším domem lépe propojit."
"Velmi oceňuji laskavý a současně věcný a dostatečně pokojný přístup Marie při energetickém načtení a hledání Srdce domova, rozhovor s ním. Cítila jsem se bezpečně, přestože se jednalo o velmi osobní záležitost. Měla jsem dostatek prostoru a zároveň i jemné Mariino vedení. Velmi děkuji:) Marie dokázala (aniž bych jí sdělila nějaké podrobnosti) pojmenovat a nalézt to, čím jsem se dlouhodobě v našem domově trápila a nenacházela příčinu, došlo k následnému odstranění a vyladění. Vrátil se mi spánek a sebe-vědomí nadále o náš domov pečovat:) "

Klára Tichá

Michala Prouzová

"Už skoro rok čistím náš dům, kam jsme se přestěhovali. Vyčistila jsem mnoho energetických nánosů od předků a ze samotného domu, ale pořád jsem se v něm cítila zaseknutá. Věděla jsem, že mě blokuje, ale nevěděla jsem, kde hledat příčinu. Marie při načtení energetického srdce domova odhalila souvislosti, které šly hluboko do minulosti a staly se dávno předtím, než dům vůbec stál. Vše najednou začalo dávat smysl a její vhled mi přinesl hluboká uvědomění. Díky načtení umístění energetických center a jejich stavu jsem byla schopná s naším domem dál pracovat a dočistit ho tak, aby nás skutečně podporoval a aby byla radost v něm žít."

Vendula Zierisová

5/5

"Konečně po 12 letech doma cítím, že sem patřím."

5/5

"Konečně se doma můžu volně nadechnout."

Radka Krosnářová

ai generated, daisies, flowers-8483527.jpg

Marie Živnůstková

5/5

"Spíme! Děti přestaly v noci křičet.
Ve všech místnostech se cítím velice dobře."