Rozhovor se srdcem domova

Energetické srdce domova

Zjisti, kde je energetické srdce domova a v jaké je kondici. Na kolik procent funguje toto energetické centrum?

Poznej místo, kde žiješ, pod povrchem

Když své místo pochopíš, vytvoříš si s ním vztah a postavíš pevné základy pro svůj domov.

Pročisti a uzdrav svůj domov

Klid, pocit bezpečí. Pocit, že je mi dobře a právě sem patřím pro teď.

Konečně po 12 letech doma cítím, že sem patřím

Konečně se můžu doma nadechnout

Konečně spíme! Děti přestaly v noci křičet.

Ve všech místnostech se cítím velice dobře.

Jak služba probíhá?

 • Vyberete si rozsah služby, uděláte objednávku a zaplatíte.
 • Zašlete mi půdorys Vašeho bydlení. Stačí jednoduchý náčrtek bez rozměrů a nábytku.
 • Udělám energetickou mapu všech místností. Projdu každou místnost a zjistím, kde energie stojí, frčí a kudy utíká. Které místnosti je potřeba více vyladit, vyčistit, sladit, smířit… Vyznačím Vám v půdorysu srdce domova a dozvíte se, jestli je zdravé a pulzující nebo zlomené. 
 • Dostanete zpět pokreslený půdorys a audionahrávku s mým popisem. Dozvíte se, jak o energetické srdce domova pečovat a spoustu dalších informací.
 • Obdržíte další audionahrávku nebo jejich sadu o příběhu srdci domova – o místě, které hýbe Vaším domovem
 • PŘÍBĚH SRDCE DOMOVA je zásadní pro pochopení, jak toto místo vzniklo, co se tam stalo a proč nás tolik ovlivňuje. Historie místa, silné emoce a energie spoluvytváří základ srdce domova.
 • Následuje další nahrávka o tom, na co je dobré se zaměřit, co vyléčit a co pro to udělat.
 • Odpovím na Vaše otázky a probereme vše důležité a podstatné, co se otevře.
 • Během celé služby probíhá čištění s léčení místa.
 • Závěrečný SKEN půdorysu  – zkontroluji prostor a dostanete zpětnou vazbu, jak se změnila každá místnost k lepšímu a o kolik procent vzrostla energie srdce domova.
 • Služba probíhá online.
 
 

Cena – 8 360,- 

Celý proces může trvat pár dní mé péče.

O mně

Jsem Marie Vala

Expertka na energie v prostoru. Pomáhám, především ženám, aby své domovy lépe pochopily, poznaly v energetických hlubinách. Dávám svým klientkám nástroje, aby se propojily se svým domovem, aby se cítily lépe, bezpečně, zažily hluboké spojení s místem, kde žijí.

Reference

Už skoro rok čistím náš dům, kam jsme se přestěhovali. Vyčistila jsem mnoho energetických nánosů od předků a ze samotného domu, ale pořád jsem se v něm cítila zaseknutá. Věděla jsem, že mě blokuje, ale nevěděla jsem, kde hledat příčinu. Marie při načtení energetického srdce domova odhalila souvislosti, které šly hluboko do minulosti a staly se dávno předtím, než dům vůbec stál. Vše najednou začalo dávat smysl a její vhled mi přinesl hluboká uvědomění. Díky načtení umístění energetických center a jejich stavu jsem byla schopná s naším domem dál pracovat a dočistit ho tak, aby nás skutečně podporoval a aby byla radost v něm žít.
Michala Prouzová
Velmi oceňuji laskavý a současně věcný a dostatečně pokojný přístup Marie při energetickém načtení a hledání Srdce domova, rozhovor s ním. Cítila jsem se bezpečně, přestože se jednalo o velmi osobní záležitost. Měla jsem dostatek prostoru a zároveň i jemné Mariino vedení. Velmi děkuji:) Marie dokázala (aniž bych jí sdělila nějaké podrobnosti) pojmenovat a nalézt to, čím jsem se dlouhodobě v našem domově trápila a nenacházela příčinu, došlo k následnému odstranění a vyladění. Vrátil se mi spánek a sebe-vědomí nadále o náš domov pečovat:)
Klára Tichá
Zaujala mě Mariina služba Energetické srdce domova. Náš domov je pro mě výzva už dlouho. Máme krásný dům, ale já se v něm nějak nedokázala cítit opravdu doma. Vnímám tu zvláštní energie a ne jednou jsem se tu setkala s bytostmi z jiných dimenzí. Jedna z nich byla starší žena ve vesnickém oblečení, ta se objevila opakovaně. Když mi pak Marie napsala, že náš dům je zatížen silnou ochranou před světem, protože na tomto místě kdysi žila žena, léčitelka, která se starala o nemocné sirotky a okolí ji příliš nepřijímalo, ani jsem se nedivila. Ať už to spojitost má nebo ne, mně to pomohlo pochopit energii místa, kde žijeme, otevřít srdce a dát mu péči, kterou si zaslouží. Dřív jsem jen sobecky čekala, že tu automaticky dostanu to, po čem toužím – domov. Teď chápu, že je potřeba se aktivně zapojit, jednat z respektem a pokorou a že nejen já, ale i toho místo má ve své historii bolavá místa. Tímto děkuji Marii, že mi dala náhled zvenčí, že mi otevřela oči, obzory a možnost se s naším domem lépe propojit.
Daniela Machová

Varianty služby:

Energetická mapa domova

Stačí mi půdorys. Nebojte, jednoduchý náčrtek.

Projdu každou místností a zjistím, jak zde energie proudí.

Povím Vám, kde v interiéru energie stojí, kde frčí a kudy utíká. V některých prostorách se mohou nahromadit negativní energie. Jednotlivé místnosti můžou dokonce jít energeticky proti zbytku domu (často to podpoří revolta dětí).

Zjistíte, kde sídlí srdce domova – energetické centrum a v jaké je formě. Srdce může být zlomené, smutné, nebo naopak zdravé a pulzující podporující energii do celého domova.

Dále se dozvíte, jak o toto srdce pečovat, co konkrétního potřebuje Váš domov a kudy utíká energie.

Dostanete pokreslený půdorys a audionahrávku.

Na základě nahrávky se budete moci dál doptávat a ptát svého domova.

Máte možnost položit až 6 otázek na svoje bydlení.

Jak služba probíhá?

 • Zašlete mi půdorys Vašeho bydlení. Jednoduchý náčrtek bez rozměrů a nábytku.
 • Udělám energetickou mapu všech místností. Projdu každou místnost a zjistím, kde energie stojí, frčí a kudy utíká. Které místnosti je potřeba více vyladit, vyčistit, sladit, smířit… Vyznačím Vám v půdorysu srdce domova a dozvíte se, jestli je zdravé a pulzující nebo zlomené. Dostanete zpět pokreslený půdorys a audionahrávku s mým popisem. Dozvíte se, jak o energetické srdce domova pečovat a spoustu dalších informací.
 • Služba probíhá online.

Cena – 2 070,- 

 
Změna služby z Energetické mapy na Rozhovor se srdcem domova je možná po domluvě.
 
 
 
 

VIP opečování Srdce domova

Součástí je Energetická mapa domova + příběh srdce domova + 1,5h vysokovibrační pole + čištění a léčení prostoru.

Dostanete mapu a příběh srdce. Jaký příběh se tu ukrývá? Jaké emoce se tu schovávají? Kam zaměřit pozornost? Co léčit?

Potřebujete své bydlení pochopit? Propojit se s ním? Zjistit proč? Uzdravit?

1,5h vysokovibrační pole –po hlasových zprávách. Držím vysokovibrační prostor a provedu tě léčivým procesem, který pomůže tobě i tvému domovu. 1- 2h.

Čištění a léčení prostoru – energeticky čistý prostor je podporující, láskyplný, plný klidu a pohody.

Co obsahuje tato VIP služba?

 • ENERGETICKÁ MAPA
 • PŘÍBĚH SRDCE DOMOVA 
 • Ve společné VIZUALIZACI místo a váš vztah uzdravíme. Cca 1,5h budeme spolu ve vysokovibračním poli, setkáte se s kým bude v tu chvíli nejpotřebnější. Spolu projdeme procesem, 
 • Závěrečný SKEN půdorysu  – zkontroluji prostor a dostanete zpětnou vazbu, jak se změnila každá místnost k lepšímu a o kolik procent vzrostla energie srdce domova.
 • Služba probíhá online.

Celý proces může trvat pár dní mé péče.

Cena – 12 760,-